Dziesięciolecie szkoły Nice & Wise

Nice&Wise Centrum Języków Obcych z sukcesem funkcjonuje na rynku świdnickim od 2007 roku. W sierpniu 2017 roku obchodziliśmy 10-lecie naszej pracy na rzecz społeczności Świdnika i okolic.

Podczas tak długiego okresu mieliśmy zaszczyt poprawić znajomość języków angielskiego i niemieckiego wśród wielu dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, którzy wspólnie z naszymi lektorami pracowali nad swoimi umiejętnościami posługiwania się językiem obcym.

Przez ten czas:

  • zorganizowaliśmy około 500 kursów językowych
  • pomogliśmy około 200 maturzystom zdać z sukcesem matury z języka obcego
  • byliśmy inspiracją dla 6 osób, które zdecydowały się na dalsze kształcenie na kierunku filologicznym
  • prowadziliśmy specjalistyczne kursy językowe z zakresu: medycyny, prawa, telekomunikacji, budownictwa, handlu, ochrony osób i mienia, transportu, opieki nad osobami starszymi
  • aktywnie wspieraliśmy różne inicjatywy Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Powiatu świdnickiego: Spotkania Teatrów Ulicznych, Zlot motocykli WSK, targi edukacyjne
  • angażowaliśmy się w pomoc finansową na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, zakupu strojów sportowych dla młodzieżowej drużyny piłki nożnej, Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego „Świdnik w Twojej legendzie”

Z okazji 10-lecia naszej pracy chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym kursantom za niezwykle owocną i przyjemną, często wieloletnią współpracę.

Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i uwagi dotyczące naszych kursów. Miło jest nam słyszeć na koniec każdego roku szkolnego, że nas doceniacie i czas spędzony z nami jest dla was wspaniałą przygodą połączoną z owocną pracą nad językiem obcym.

Mamy nadzieję na kolejne 10 lat wspólnie z Wami!

Od 2016 roku prowadzimy też zajęcia w naszej filii w Lublinie. Jest nam niezwykle miło, iż nasza działalność spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. Cieszymy się na kolejny rok w tej lokalizacji – zapraszamy serdecznie.