Kursy języka angielskiego i niemieckiego ogólne i biznesowe

Szkoły Nice & Wise w Świdniku i Lublinie

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje Państwu kursy z języka angielskiego oraz niemieckiego w naszej placówce w Świdniku oraz w Lublinie. Organizujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży jak i do osób dorosłych. Jesteśmy otwarci na sugestie i elastycznie dopasowujemy się do potrzeb mieszkańców Świdnika, Lublina i okolic. Dzięki nam nauka angielskiego i niemieckiego to wzorowo prowadzone zajęcia, zajmująca struktura każdej lekcji i świetnie przygotowani lektorzy.

Kursy językowe ogólne

Kursy standardowe

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje zajęcia językowe obejmujące język angielski oraz język niemiecki

 Język angielskiJęzyk niemiecki
Dzieci 5-6 lat2 lekcje x 45 min./tydz.2 lekcje x 45 min./tydz.
Dzieci 7-12 lat2 lekcje x 60 min./tydz.2 lekcje x 60 min./tydz.
Młodzież 13-18 lat2 lekcje x 60 min./tydz.2 lekcje x 60 min./tydz.
Osoby dorosłe2 lekcje x 90 min./tydz.2 lekcje x 90 min./tydz.

Zapisz się na wybrany kurs

Zadzwoń lub przyjdź do naszej szkoły w Lublinie lub w Świdniku

Ceny kursów

Kursy certyfikatowe

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje kursy certyfikatowe dostosowane do wieku poszczególnych osób:

 Język angielskiJęzyk niemiecki
Dzieci w wieku 7-12 latEgzamin YLE
2 lekcje x 60 min./tydz.
Osoby w wieku 16+1) Egzamin TELC
2 lekcje x 90 min./tydz.
2) Egzamin FCE
2 lekcje x 90 min./tydz.
Egzamin TELC
2 lekcje x 60 min./tydz.

Kursy maturalne

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych z języka:

– angielskiego

– niemieckiego

Zajęcia odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu po 90 minut (język angielski) lub 60 minut (język niemiecki).

Kursy języka biznesowego

Kursy Business English

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje kursy biznesowego języka angielskiego skierowane do osób dorosłych. Kursy te przygotowane są w oparciu o autentyczne materiały ze świata biznesu m.in. Financial Times i in. poruszające zagadnienia przywództwa, tworzenia marek, zarządzania firmą, handlem, wprowadzania innowacji. Podczas tych zajęć słuchacze mają szansę pogłębić znajomość najważniejszych zagadnień biznesu, wzbogacić słownictwo oraz popracować nad umiejętnością analizowania, interpretowania, i publicznego przedstawiania swojego stanowiska w języku angielskim.

Zajęcia te możliwe są również w wersji VIP: one-to-one.

Kursy Wirtschaftsdeutsch

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje kursy w zakresie Wirtschaftsdeutsch skierowane do osób dorosłych. Kursy te przygotowane są w oparciu o podręczniki specjalistyczne oraz wzbogacone autentycznymi materiałami ze świata biznesu min. prasy, wiadomościami gospodarczymi publikowanymi w sieci Internet i in., poruszającymi zagadnienia przywództwa, tworzenia marek, zarządzania firmą, handlem, wprowadzania innowacji. Podczas tych zajęć słuchacze mają szansę pogłębić znajomość najważniejszych zagadnień biznesu, wzbogacić słownictwo oraz popracować nad umiejętnością analizowania, interpretowania, i publicznego przedstawiania swojego stanowiska w języku niemieckim.

Zajęcia te możliwe są również w wersji VIP: one-to-one.

Zapisz się na wybrany kurs

Zadzwoń lub przyjdź do naszej szkoły w Lublinie lub w Świdniku

Ceny kursów

Formy nauki w szkołach Nice & Wise

Lekcje grupowe

Zajęcia grupowe w Nice&Wise CJO odbywają się dwa razy w tygodniu. Każde z zajęć trwa 90 lub 60 minut. Grupy zarówno dziecięce jak i osób dorosłych liczą maksymalnie 8 uczestników. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby każdy z uczestników brał w nich aktywny udział. Lektor na bieżąco nadzoruje każdego kursanta, poprawia błędy, udziela wskazówek. Uczestnicy mają wiele możliwości, aby ćwiczyć język mówiony zarówno podczas wypowiedzi na forum jak i w czasie pracy w grupach czy parach.

Lekcje one-to-one

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje również możliwość indywidualnych lekcji z lektorem. Opcja ta obejmuje wszystkie języki, również zajęcia Business English oraz Wirtschaftsdeutsch. Forma zajęć, ich długość oraz częstotliwość, ustalane są w porozumieniu z Klientem oraz z uwzględnieniem jego sugestii.

Konwersacje indywidualne

Nice & Wise Centrum Języków Obcych przygotowało ofertę zajęć konwersacyjnych. Ich głównym celem jest umożliwienie Klientom posługującym się językiem obcym w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym, ćwiczenie tylko języka mówionego. Zajęcia te obejmują różne style języka standardowego (formalny, nieformalny, pół-formalny) jak również różne gatunki językowe (dyskusja, debata, wywiad, negocjacje, etc.). Przygotowywane są w oparciu o autentyczne materiały z prasy anglo- lub niemieckojęzycznej oraz telewizji i poruszają zagadnienia typowe dla współczesnego społeczeństwa.

Zajęcia indywidualne w domu klienta

Oferujemy możliwość nauki języka we wskazanym przez Państwa miejscu (domu, mieszkaniu, biurze) na terenie Świdnika, Lublina lub okolic. Nasi lektorzy w dogodnym dla Państwa terminie dojeżdżają i prowadzą zajęcia z wykorzystaniem standardowych materiałów (podręczników, płyt CD, filmów DVD, itp).

Zajęcia indywidualne przez internet

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje możliwość nauki języka za pomocą Internetu. W tym celu konieczne jest posiadanie przez kursanta komputera z dostępem do Internetu, głośników i mikrofonu. Kamerka internetowa nie jest potrzebna. Zajęcia prowadzone są w dogodnym dla Państwa terminie z wykorzystaniem podręczników oraz materiałów dodatkowych, które przed każdymi zajęciami trafiają na Państwa adres e-mail.

Bezpłatne konsultacje językowe

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje wszystkim Klientom bezpłatne konsultacje językowe w ramach suplementu do kursów. Forma i godziny konsultacji będą ustalane indywidualnie.

Skrypty elektroniczne dla nieobecnych na zajęciach

Nice & Wise Centrum Języków Obcych oferuje młodzieży i osobom dorosłym unikalny system kompensacji braków wynikających z nieobecności na zajęciach. Skrócone materiały zawierające zagadnienia omawiane na danych zajęciach (w których dany Klient nie uczestniczył) będą przesyłane drogą elektroniczną na wskazany przez niego adres.

Opcja ta, zgodna z misją firmy pozwoli zapracowanym osobom na kontynuację nauki w sposób pełny nawet w przypadku braku możliwości uczestniczenia w zajęciach.