Close

Nasz zespół

języka angielskiego i niemieckiego

Nasi lektorzy

Doskonale wykształceni, kreatywni i pracujący z pasją!

Justyna Kachniarz

Absolwentka filologii angielskiej UMCS oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSPiA w Lublinie. Z Nice&Wise CJO związana od 2007 roku. 

Na co dzień zajmuje się  projektowaniem szkoleń językowych oraz prowadzeniem zajęć językowych w grupach dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na terenie Świdnika i Lublina. Kreatywny i wymagający lektor, który potrafi sprawić że zajęcia mijają szybko a wiedza pozostaje na długi czas.

W czasie wolnym uwielbia wycieczki rowerowe, zwiedzanie ciekawych zakątków Polski i rozmowy z interesującymi ludźmi.

Agnieszka Sułek

Związana z Nice&Wise CJO od 2007 roku, od początku prowadzi sekcję języka niemieckiego. Jej kreatywność, doskonałe przygotowanie do każdych zajęć, zaangażowanie i skuteczność w działaniu doceniają nie tylko dorośli, lecz również dzieci i młodzież. Lektorka jest również aktywnym tłumaczem, oraz egzaminatorem międzynarodowym TELC w zakresie języka niemieckiego.

Jej pasją jest metodyka nauczania języków obcych, psychopedagogika i nauczanie w każdym jego aspekcie. Lektorka śledzi najnowsze trendy w nauczaniu i jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami w zakresie nauczania języków obcych.

W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, chodzić na spacery z psem, spotykać przyjaciół i czytać książki.

Katarzyna Dworczyńska

Absolwentka filologii angielskiej UMCS. Już od szkoły podstawowej, kiedy uczyła się angielskiego wiedziała, iż w przyszłości sama chciałaby uczyć innych.

Od 2011, kiedy to zaczęła pracę jako lektor języka angielskiego w Nice&Wise CJO, spełniła swoje marzenia łącząc pasję do języka z pracą. Lekcje z Panią Kasią gwarantują nie tylko skuteczne opanowanie materiału ale również przyjazną atmosferę.

W wolnych chwilach nasza lektorka zaczytuje się w kryminałach Val McDermid i Artura Conan Doyle’a.

Przemysław Groszek

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jego pasja do języka angielskiego rozpoczęła się w wieku 6 lat. Współpracuje z Nice&Wise CJO od 2015 roku. Lektor kładzie duży nacisk na  mówienie, zwracając uwagę na poprawną wymowę.

Prowadzi zdrowy tryb życia, interesuje się sportem, dietetyką oraz składnią języka angielskiego.

Anna Jaślikowska

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku lingwistyka stosowana oraz Pedagogiczne Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne na UMCS. Nauczanie to dla niej najważniejsze  i główne zajęcie, w wolnych chwilach lektorka wykonuje również tłumaczenia audiowizualne.

Znajomość języka angielskiego pogłębia czytając książki i oglądając filmy, interesuje się również tańcem, a szczególnie tańcami latynoamerykańskimi. Z Nice&Wise CJO związana jest od 2016 roku.

Anna Kasprzak

Jest absolwentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Nauczanie języka przynosi jej wiele satysfakcji, a zaangażowanie i obserwacja postępu uczniów motywują ją do nieustannego udoskonalania umiejętności.

Czas wolny spędza na łonie natury, często zatrzymując piękno przyrody w obiektywie aparatu. Z Nice&Wise CJO związana jest od 2016 roku.

Wioletta Próchniak

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Młoda i energiczna osoba czerpiąca radość z nauczania i obserwowania postępów uczniów. Lekcje Pani Wioli zapewniają skuteczne opanowanie materiału w miłej, bezstresowej atmosferze. 

Lektorka wolny czas spędza na słuchaniu muzyki, gotowaniu oraz podróżowaniu. Z Nice&Wise CJO współpracuje od 2017 roku.

Paulina Tomasiak

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską UMCS w Lublinie. Od dziecka chciała pracować jako nauczyciel języka angielskiego. Nauczanie języka przynosi jej mnóstwo satysfakcji i radości. Osoba lubiąca kontakt z dziećmi, miła i pogodna. 

W wolnym czasie lubi chodzić na spacery z psem, czy jeździć na rowerowe przejażdzki. Interesuje się filmem oraz muzyką, uwielbia śpiewać.