Nasz zespół języka angielskiego i niemieckiego

Nasi lektorzy

.

Doskonale wykształceni, kreatywni i pracujący z pasją!

pani Justyna

Absolwentka filologii angielskiej UMCS oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSPiA w Lublinie. Z Nice&Wise CJO związana od 2007 roku.

Na co dzień zajmuje się projektowaniem szkoleń językowych oraz prowadzeniem zajęć językowych w grupach dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na terenie Świdnika i Lublina. Kreatywny i wymagający lektor, który potrafi sprawić że zajęcia mijają szybko a wiedza pozostaje na długi czas.

W czasie wolnym uwielbia wycieczki rowerowe, zwiedzanie ciekawych zakątków Polski i rozmowy z interesującymi ludźmi.

pani Agnieszka

Związana z Nice&Wise CJO od 2007 roku, od początku prowadzi sekcję języka niemieckiego. Jej kreatywność, doskonałe przygotowanie do każdych zajęć, zaangażowanie i skuteczność w działaniu doceniają nie tylko dorośli, lecz również dzieci i młodzież. Lektorka jest również aktywnym tłumaczem, oraz egzaminatorem międzynarodowym TELC w zakresie języka niemieckiego.

Jej pasją jest metodyka nauczania języków obcych, psychopedagogika i nauczanie w każdym jego aspekcie. Lektorka śledzi najnowsze trendy w nauczaniu i jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami w zakresie nauczania języków obcych.

W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, chodzić na spacery z psem, spotykać przyjaciół i czytać książki.

pani Katarzyna

Absolwentka filologii angielskiej UMCS. Już od szkoły podstawowej, kiedy uczyła się angielskiego wiedziała, iż w przyszłości sama chciałaby uczyć innych.

Od 2011, kiedy to zaczęła pracę jako lektor języka angielskiego w Nice&Wise CJO, spełniła swoje marzenia łącząc pasję do języka z pracą. Lekcje z Panią Kasią gwarantują nie tylko skuteczne opanowanie materiału ale również przyjazną atmosferę.

W wolnych chwilach nasza lektorka zaczytuje się w kryminałach Val McDermid i Artura Conan Doyle’a.

pan Daniel

Absolwent Anglistyki UMCS Lublin. Na co dzień spełnia się jako lektor, przekazując wiedzę w sposób profesjonalny i zarazem ciekawy dla słuchaczy. Swoje zainteresowanie językiem angielskim zawdzięcza otwartości na kulturę krajów anglosaskich, zwłaszcza kino i muzykę. 

Realizuje swoje potrzeby twórcze, jako gitarzysta, wokalista, muzyk amator. Ponadto lubi czytać książki i spędzać czas z przyjaciółmi.

pani Wioletta

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Młoda i energiczna osoba czerpiąca radość z nauczania i obserwowania postępów uczniów. Lekcje Pani Wioli zapewniają skuteczne opanowanie materiału w miłej, bezstresowej atmosferze.

Lektorka wolny czas spędza na słuchaniu muzyki, gotowaniu oraz podróżowaniu. Z Nice&Wise CJO współpracuje od 2017 roku.

pani Klaudia

Absolwentka filologii angielskiej KUL ze specjalizacją nauczycielską. Przygodę z językiem angielskim rozpoczęła w celu poszerzania horyzontów i poznawania różnych kultur. Doświadczenie w nauczaniu zaczęła zdobywać już na studiach. Przyjazna, cierpliwa, lubiąca kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Prywatnie lubi zgłębiać wiedzę psychologiczną oraz filmoznawczą, słuchać podcastów podczas długich spacerów z psem oraz czytać powieści z gatunku fantasy.

pani Marta

Absolwentka filologii angielskiej na WSSP w Lublinie oraz filozofii na UMCS w Lublinie. Rozpoczęła współpracę ze szkołą Nice&Wise we wrześniu 2019 roku. Nieszablonowe myślenie, ogromne pokłady cierpliwości oraz łatwość nawiązywania kontaktu zarówno z najmłodszymi, jak i dorosłymi sprawiają, że nauczanie jest dla niej wielką przyjemnością. Duża dawka poczucia humoru lektorki sprawia, że zajęcia przebiegają w bezstresowej atmosferze.

Prywatnie uwielbia górskie wyprawy, oglądanie horrorów oraz pieczenie ciast.

pan Igor

Absolwent filologii angielskiej i ukraińskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Równym w Ukrainie.
Współpracę ze szkołą Nice&Wise rozpoczął we wrześniu 2019 roku. Wieloletnie doświadczenie
zawodowe, cierpliwość i otwartość na zajęciach sprawia, że lekcje języka angielskiego to mile spędzony
czas. W wolnym czasie czerpie przyjemność z poznawania nowych miejsc, odkrywania najlepszych
przepisów różnych kuchni świata, czytania fantastyki oraz historii o zdobywaniu górskich szczytów, a na
deser preferuje dobry rock & heavy metal.