Nasz zespół języka angielskiego i niemieckiego

Nasi lektorzy

.

Doskonale wykształceni, kreatywni i pracujący z pasją!

Justyna Kachniarz

Absolwentka filologii angielskiej UMCS oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSPiA w Lublinie. Z Nice&Wise CJO związana od 2007 roku.

Na co dzień zajmuje się projektowaniem szkoleń językowych oraz prowadzeniem zajęć językowych w grupach dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na terenie Świdnika i Lublina. Kreatywny i wymagający lektor, który potrafi sprawić że zajęcia mijają szybko a wiedza pozostaje na długi czas.

W czasie wolnym uwielbia wycieczki rowerowe, zwiedzanie ciekawych zakątków Polski i rozmowy z interesującymi ludźmi.

Agnieszka Sułek

Związana z Nice&Wise CJO od 2007 roku, od początku prowadzi sekcję języka niemieckiego. Jej kreatywność, doskonałe przygotowanie do każdych zajęć, zaangażowanie i skuteczność w działaniu doceniają nie tylko dorośli, lecz również dzieci i młodzież. Lektorka jest również aktywnym tłumaczem, oraz egzaminatorem międzynarodowym TELC w zakresie języka niemieckiego.

Jej pasją jest metodyka nauczania języków obcych, psychopedagogika i nauczanie w każdym jego aspekcie. Lektorka śledzi najnowsze trendy w nauczaniu i jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami w zakresie nauczania języków obcych.

W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, chodzić na spacery z psem, spotykać przyjaciół i czytać książki.

Katarzyna Dworczyńska

Absolwentka filologii angielskiej UMCS. Już od szkoły podstawowej, kiedy uczyła się angielskiego wiedziała, iż w przyszłości sama chciałaby uczyć innych.

Od 2011, kiedy to zaczęła pracę jako lektor języka angielskiego w Nice&Wise CJO, spełniła swoje marzenia łącząc pasję do języka z pracą. Lekcje z Panią Kasią gwarantują nie tylko skuteczne opanowanie materiału ale również przyjazną atmosferę.

W wolnych chwilach nasza lektorka zaczytuje się w kryminałach Val McDermid i Artura Conan Doyle’a.

Daniel Belka

Wioletta Próchniak

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Młoda i energiczna osoba czerpiąca radość z nauczania i obserwowania postępów uczniów. Lekcje Pani Wioli zapewniają skuteczne opanowanie materiału w miłej, bezstresowej atmosferze.

Lektorka wolny czas spędza na słuchaniu muzyki, gotowaniu oraz podróżowaniu. Z Nice&Wise CJO współpracuje od 2017 roku.

Paulina Tomasiak

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską UMCS w Lublinie. Od dziecka chciała pracować jako nauczyciel języka angielskiego. Nauczanie języka przynosi jej mnóstwo satysfakcji i radości. Osoba lubiąca kontakt z dziećmi, miła i pogodna.

W wolnym czasie lubi chodzić na spacery z psem, czy jeździć na rowerowe przejażdzki. Interesuje się filmem oraz muzyką, uwielbia śpiewać.

Maja Jankowska

Absolwentka filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej na UMCS w Lublinie. Młoda osoba lubiąca zdobywać doświadczenie w swoim zawodzie. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła już na studiach. Uważa, że indywidualne podejście do ucznia i miła atmosfera w czasie zajęć są kluczowe w nauczaniu języka obcego.

Do jej zainteresowań należą gotowanie oraz zdrowy tryb życia. W wolnej chwili lubi podróżować i robić zdjęcia.

Aleksandra Maksym – asystentka zarządu

Studentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Uwielbia poznawać nowych ludzi, a papierkowa robota nie jest jej straszna.

Idealny poranek to taki z dobrym kryminałem w połączeniu z zapachem kawy, a wieczór – z serialem na Netflixie. Nie wyobraża sobie życia bez mody i fotografii, ceni sobie estetykę i kreatywność. Swoją przygodę z Nice &Wise CJO rozpoczęła, kontynuując naukę języka niemieckiego.

Liubov Wozniakowska/Lutsenko

Urodzona w Tarnopolu na Ukrainie. Magister filologii angielskiej (Uniwersytet Pedagogiczny Pawła Tyczyny , Ukraina 1994-99). 15 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, pracowała jako nauczycielka praktyki i gramatyki języka angielskiego na uniwersytecie oraz w prywatnych szkołach językowych (Ukraina, Kazachstan).

Lubi podróżować, spędzać dużo czasu ze swoją rodziną, słuchać muzyki.
Interesuje się historią. Jej zdaniem każdy człowiek powinien znać historię swojego kraju i nie tylko, ponieważ bez wiedzy przeszłości nie istnieje przyszłości. Zawsze stara się znaleźć trochę czasu na sport i aktywny wypoczynek.

Marta Tużnik

Absolwentka filologii angielskiej na WSSP w Lublinie oraz filozofii na UMCS w Lublinie. Rozpoczęła współpracę ze szkołą Nice&Wise we wrześniu 2019 roku. Nieszablonowe myślenie, ogromne pokłady cierpliwości oraz łatwość nawiązywania kontaktu zarówno z najmłodszymi, jak i dorosłymi sprawiają, że nauczanie jest dla niej wielką przyjemnością. Duża dawka poczucia humoru lektorki sprawia, że zajęcia przebiegają w bezstresowej atmosferze.

Prywatnie uwielbia górskie wyprawy, oglądanie horrorów oraz pieczenie ciast.

Igor Mosiychuk