Opinie naszych kursantów Bez cenzury i bez 'photoshopa'!

Mariusz ze Świdnika

Wszystkim bardzo polecam szkołę językową NICE & WISE. Zaczynam już trzeci rok nauki, mogę więc śmiało zarekomendować za profesjonalizm, skuteczność i miłą atmosferę. Lektorzy zawsze przygotowani do zajęć, bardzo urozmaicone metody nauczania pozwalają skutecznie rozwijać umiejętności językowe.

Agata B.

90 minut każdej lekcji w szkole Nice & Wise to maksymalnie wykorzystany czas, nigdy wcześniej nikt nie potrafił tak skupić mojej uwagi na nauce, żadna metoda nie była dla mnie skuteczna i nigdy nauka języka nie była dla mnie taką przyjemnością. Odkąd uczę się w tej szkole (za chwilę zacznę 3 rok) wszystko zaczęło jak puzzle do siebie pasować, zniknęła blokada i strach przed mówieniem, swobodnie układam zdania automatycznie stosując odpowiedni czas i mówiąc gramatycznie, poznaję mnóstwo nowych słówek i zwrotów przez to mam wielką ochotę i potrzebę uczenia się dalej… Jakość zajęć jest na najwyższym poziomie, nowoczesne metody nauczania bardzo skuteczne a nauczyciele (moją grupę prowadzi Pani Justynka) wymagający, konsekwentni, profesjonalni, bardzo dobrze przygotowani, zaangażowani i bardzo przyjaźni. Wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej szkoły polecam Nice&Wise i bardzo się cieszę, że sama miałam szczęście do niej trafić.

Grzegorz ze Świdnika

Szanowni Państwo, wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach nauka języków obcych. Rynek oferuje nam dostęp do wielu możliwości nauki języków, również do wielu szkół językowych. Ja szkołę Nice & Wise w Świdniku wybrałem po uczęszczaniu na prywatne lekcje nauki języka angielskiego tzw. face to face na których to nie mogłem się zmobilizować do samodyscypliny i pilności w wykonywaniu prac domowych i innych aktywności związanych z nauka. Być może to brak mojego zaangażowania czy samej chęci i cierpliwości, ale gdy zacząłem uczęszczać do ww. szkoły moja mobilizacja, chęć i samozaparcie zaczęły się pojawiać. Być może jest to „wina” kadry, która poprzez chęć nauki i konsekwencje potrafiła wzbudzić we mnie mobilizację i zaangażowanie. Do szkoły uczęszczałem dwa lata na sesje w małych grupach (6-8 osobowe), w których nauka wiązała się również z dobrą zabawą jak i ciekawymi znajomościami, które mogą trwać nawet po zakończeniu edukacji.Szkołę Nice&Wise polecam rodzicom, którzy maja na względzie dobro swoich milusińskich i troskę o ich przyszłość. Kilkoro moich znajomych, których dzieci uczęszczają do szkoły zauważają znaczącą poprawę bezpośrednio przekładającą się na ocenach w szkołach podstawowych, gimnazjach czy średnich. Będziecie Państwo mogli weryfikować postępy swojej młodzieży na cyklicznych spotkaniach rodziców i na wglądzie do prac sprawdzających. Dodam, ze jedna z moich córek (studentka) też korzystała ze szkoły w momencie kiedy podczas studiów miała przerwę z angielskim podczas roku akademickiego.Dorosłym (w każdym wieku) polecam uczęszczanie do tej akurat szkoły bazując na moim doświadczeniu. Przełamałem nieśmiałość w komunikacji, poprawiłem zasób słownictwa oraz ciągle rozwijam umiejętność żonglowania poprawną gramatyką. Przyznaję z nieśmiałością, że obecnie zdecydowałem się na lekcje indywidualne, ale to z powodów zawodowych. Na dowód, że nauka języka jest dla wszystkich nadmienię, że jestem w młodym wieku 🙂 – 42 lata i pracuję zawodowo, wiec czasu mam jak wszyscy dorośli. Gdyby się Państwo wahali proszę prosić o kontakt ze mną Panią Justynę, a chętnie odpowiem na pytania.

Wojtek Chojnacki

Wszystkim bardzo polecam szkołę językową NICE & WISE. Zaczynam już trzeci rok nauki, mogę więc śmiało zarekomendować za profesjonalizm, skuteczność i miłą atmosferę. Lektorzy zawsze przygotowani do zajęć, bardzo urozmaicone metody nauczania pozwalają skutecznie rozwijać umiejętności językowe.

Anetka

Nice&Wise to bardzo dobra szkoła. Uczę się tam od kilku lat i zdałam egzamin FCE po przygotowaniu przez Panią Kasię. Lektorki są bardzo dobrze przygotowane do zajęć i starają się, aby te zajęcia były jak najciekawsze oraz żeby uczniowie jak najwięcej się nauczyli. Cały czas kontynuuję naukę w tej szkole. Gorąco polecam.

Tomek Semeniuk, Świdnik

Chaotyczne metody nauki, skutkujące brakiem postępów w nauce i powodujące zniechęcenie i stres to powszechne zjawisko w lubelskich szkołach językowych .Wiem co pisze bo sam próbowałem takich studiów w Lublinie. To była strata czasu i pieniędzy . Nie potrafiłem wydukać jednego zdania po angielsku po dwóch latach nauki w renomowanej szkole. Miałem dość. Sytuacja zmieniła się kiedy za namową żony zacząłem uczęszczać do szkoły Nice and Wise w Świdniku. Przemyślany program nauczania i konsekwencja pracy kadry dydaktycznej w tej szkole robią ogromne wrażenie i warte są uznania . Po roku nauki zacząłem mówić po angielsku, co wcześniej wydawało się niewyobrażalne dla mnie. Polecam tę szkołę wszystkim którym zależy na nauczeniu się języka obcego. Dla mnie najlepsza szkoła językowa jaką znam . Szczerze polecam.

Paweł

Nice&Wise to bardzo dobre Centrum Języków Obcych. Atmosfera na lekcji jest naprawdę miła. Zajęcia prowadzone są starannie, a nauka języka jest na bardzo wysokim poziomie. Lektorzy są przyjaźni i pomocni, co przekłada się na owocną współpracę. Serdecznie polecam.

Anna S.

Szkoła językowa Nice & Wice jest naprawdę godna polecenia z uwagi na skuteczne i niestandardowe metody nauki języka. Nauczyciele to pasjonaci co jest kolejnym atutem w nauce języka. Wysoka jakość nauczania i miła atmosfera daje szybki progres w nauce języka. Jestem osobą dorosłą i do szkoły Nice & Wice uczęszczam od dwóch lat i mam zamiar dalej kontynuować naukę . Cieszę się , że w moim rodzinnym mieście w Świdniku znajduje się taka profesjonalna szkoła językowa , która daje możliwości skutecznej nauki języka osobom w różnym wieku. Polecam z całą odpowiedzialnością

Dorota lat 30, Lekarz

Z Nice&Wise związana jestem już od kilku lat. Początkowo uczęszczałam wraz ze swoim mężem na zajęcia z języka niemieckiego, później również języka angielskiego. Pracujący w szkole lektorzy to nie tylko osoby mające wysokie kwalifikacje zawodowe, ale przede wszystkim ciekawe osobowości, traktujące swoją pracę jako pasję. Posiadają oni umiejętność przygotowywania i prowadzenia zajęć w taki sposób, że zajęcia stają się przyjemnością i miłą formą spędzania wolnego czasu. Nauczyciele kładą nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności językowych. Daje to osobie uczącej się satysfakcję, ponieważ szybko odczuwa ona postępy w nauce i umiejętności komunikowania się. Dla mnie, jako dla osoby dorosłej uczącej się języka, najważniejsza jednak była indywidualizacja procesu nauczania. Zajęcia dostosowane są do moich potrzeb, uwzględniając słownictwo potrzebne mi w codziennej pracy lekarza. Dlatego też przeprowadzając się do Krakowa nie szukałam tam innej szkoły językowej, kontynuując naukę w Nice&Wise przez Skype.

Izabela, farmaceuta, 40 lat

Moi dwaj synowie uczą się w szkole języków obcych Nice & Wise języka angielskiego od trzech lat, córka od roku. Jestem bardzo zadowolona z jakości i sposobu nauczania. Panie lektorki bardzo fachowo i rzetelnie przekazują wiedzę dzieciom, potrafią skutecznie zachęcić je do nauki a te bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia. Odkąd zaczęły naukę w Nice & Wise, w szkole nie mają najmniejszego problemu z j. angielskim. Starszy syn wziął także kilka lekcji niemieckiego i był zachwycony jakością przekazywania wiedzy przez panią lektor i umiejętnością tłumaczenia trudnych dla niego zagadnień. Będę dalej kontynuować naukę dzieci w tej szkole i zdecydowanie polecam Nice & Wise.

Tomasz P.

Z Nice Wise współpracuję od 2008 roku. Najpierw do szkoły uczęszczał mój starszy syn Bartosz. Nabyte w szkole umiejętności językowe umożliwiły przyjęcie do profilowanej klasy dwujęzycznej z rozszerzonym językiem angielskim w Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich. Liczba miejsc w tej klasie jest ograniczona, przyjęcie zawsze poprzedzone jest egzaminem weryfikującym realne umiejętności dziecka. Zachęcony dobrymi doświadczeniami ze starszym synem zdecydowałem się na wysłanie do Nice Wise mojego młodszego syna Dominika. Zdecydowanie polecam tą szkołę językową.

M.K.

Rekomenduję naukę języka angielskiego w Nice&Wise. Jakość prowadzonych zajęć, dzięki doskonałym lektorom, jest na najwyższym poziomie. Tutaj można nauczyć się języka angielskiego nawet w wieku 50+.

Paweł, przedstawiciel medyczny

Z przyjemnością polecam szkołę Nice&Wise, jako świetne miejsce do szlifowania angielskiego. Do szkoły uczęszczam 3 lata, a moją lektorką jest Pani Kasia Dworczyńska.To co przekonało mnie akurat do tej szkoły to metody pracy. Główny nacisk jest kładziony na mówienie i rozumienie ze słuchu, a dla mnie najważniejsze jest poprawne i swobodne porozumiewanie się. Pani Kasia cechuje się profesjonalizmem i fachowym podejściem do omawianych zagadnień. Nie „goni” z materiałem, a poświęca tyle czasu, ile akurat potrzebujemy, aby dane zagadnienie stało się dla mojej grupy jasne. Bardzo dobrą praktyką jest to, że gdy danego uczestnika nie ma na zajęciach, dostaje na maila bardzo szczegółowe streszczenie zajęć.

Dorota

Moje dzieci uczęszczają od kilku lat do szkoły językowej Nice&Wise. Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach. Lekcje prowadzone są w małych grupach. Są bardzo ciekawe i różnorodne. Lektorzy są kreatywni i zawsze bardzo dobrze przygotowani do zajęć. Wiadomości są na bieżąco sprawdzane, także łatwo można nadrobić ewentualne zaległości. Rodzice są informowani o postępach dzieci w nauce (wywiadówki 2 razy w roku) i oczywiście w każdej chwili w razie takiej potrzeby. Dużym plusem jest czas prowadzenia lekcji: 60 min a nie 45 min. Szkoła jest godna polecenia.

Kursantka, 3 rok nauki

Witam Wszystkich Państwa. Jest mi bardzo miło, że mogę podzielić się opinią o Nice & Wise w Świdniku. To bardzo dobry moment, żeby po pierwsze pochwalić całą Kadrę Nauczycieli uczących w Nice & Wise za Ich profesjonalną pracę tzn. taką, że naprawdę nauczą Kursanta mówić w języku obcym i po drugie podziękować Im, że Są, że są Wzorem Nauczyciela i Autorytetem dla dzieci i młodzieży, bo kto zacznie uczyć się w Nice & Wise nie może się z nią rozstać – jak magnes ciągnie nas do tej Szkoły i do ludzi tam obecnych. Nauczyciele są ważni ale najważniejsi są Uczniowie, którym w Nice & Wise spełnia się marzenie – zaczynamy rozumieć i mówić w języku obcym. Moi znajomi, których synowie uczą się w tej Szkole zauważyli, że ich dzieci mają lepsze wyniki z języka obcego ale też z innych przedmiotów szkolnych bo nauczycielki pokazały jak dziecko powinno się uczyć – jest to wartość dodana tej Szkoły. Każda lekcja w naszej Szkole jest przede wszystkim doskonale przygotowana przez nauczycielkę oraz rzetelnie i bardzo interesująco poprowadzona. W tej Szkole jest też świetny sposób na zapamiętywanie słówek a gramatyka wcale nie jest zmorą – można. Mamy tablicę interaktywną, która jest dużym wsparciem na lekcjach ale też niezwykły jest sposób poprowadzenia zajęć przez nauczyciela do tego stopnia, że często jesteśmy zdziwieni i rozczarowani, że upłynęło nasze 90 minut. Dodam, że nikt z nas nie opuszcza takich super lekcji, więc mamy prawie 100 procent frekwencji – można to sprawdzić na liście obecności. Gdyby jednak ktoś nie był obecny na zajęciach to dostaje dokładne streszczenie lekcji na maila.W naszej grupie wszyscy jesteśmy dorośli i pracujemy zawodowo a ja dawno już nie jestem młodzieżą ale na lekcjach mam zapał i ciekawość „co dalej i co dalej”. W Szkole jest kilka ładnych pomieszczeń tzn. pokoi do nauki, jest też do dyspozycji Uczniów wspomniana już tablica interaktywna i mimo, że trzeba przy niej rozwiązać coś trudniejszego to każdy z Uczniów chce przy niej pracować – lepiej i szybciej zapamiętujemy to czego się uczymy. Mam wielkie szczęście, że trafiłam do Nice & Wise i z radością rozpocznę kolejny rok nauki. Jak co rok dostaniemy podręczniki i ćwiczenia za darmo i będziemy z przyjemnością poszerzać zakres słów, gramatyki, konstrukcji zdań – czego moim Przyjaciołom z grupy, sobie, a nade wszystko Wszystkim Nowym Uczniom Życzę. Bardzo, bardzo polecam Nice & Wise.

Małgorzata Staniak

Z  przyjemnością chciałbym zarekomendować Centrum Języków Obcych Nice&Wise.
Do Nice&Wise, od paru już lat, uczęszcza dwójka moich dzieci, widząc ich postępy w języku angielskim postanowiłam od tamtego roku także dołączyć do grona uczniów.
Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy nauczyciele to perfekcjoniści. Ich  wielkie zaangażowanie, kreatywność w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć, przekazaniu
wiedzy i materiału sprawiają, że nauka w tej szkole to przyjemność skutkująca zdobywaniem i poszerzaniem wiedzy a w szczególności bogatego słownictwa. Każde zagadnienie gramatyczne ćwiczone i utrwalane jest za pomocą poznanych nowych słów i wyrażeń. Ta metoda sprawia że nasze wypowiedzi obfitują nie tylko w bogaty zasób słówek ale są też poprawne gramatycznie.

CJO wyróżnia ciekawa i efektowna metodyka nauczania i prowadzenia zajęć, różnorodne sposoby przekazywania wiedzy, różnorodne ćwiczenia językowe, bogate materiały, konwersacje, zajęcia ze słuchania, filmiki.

Zdobywaną wiedzę weryfikują testy, które także zachęcające do nauki.
Największą rekomendacją jest informacja ze dzięki nauce w tej szkole syn zdał maturę na 97 procent a córka dostała się do profilowej klasy angielskiej.

Anna

Moje próby opanowania języka angielskiego trwają już jakiś czas, korzystałam z usług różnych szkół językowych. Przez kilka miesięcy w tej szkole nauczyłam się najwięcej i nie jest to zasługa poziomu na którym się znalazłam ale osób które tu pracują i metody przekazywania i egzekwowania wiedzy. To co charakteryzuje tę szkołę i co mi również
odpowiada to konsekwencja i konkretny plan. Niezależnie kto prowadzi zajęcia wszyscy uczniowie na tym samym poziomie otrzymują taki sam materiał. Polecam tę szkołę, trzeba oczywiście popracować, słówka i zasady gramatyki same nie wejdą do głowy ale zasady są przekazywane w sposób jasny i czytelny:)