Zajęcia językowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej

Rozwój nowoczesnych technologii ma wpływ na życie każdego człowieka oraz na zmianę sposobu postrzegania świata. Naturalną konsekwencją tego stanu rzeczy jest zmiana sposobu nabywania wiedzy i umiejętności, czyli uczenia się. W chwili obecnej w bardzo szybki sposób można uzyskać lub przekazać informacje.

Taki stan rzeczy ma swe odzwierciedlanie w zmianach w podejściu do nauczania języków obcych. W związku z tym Nice&Wise Centrum Języków Obcych oferuje od bieżącego roku szkolnego zajęcia językowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Zgodnie z zasadą „kto nie idzie naprzód, ten się cofa” Nice&Wise CJO postanowiło zainwestować w najnowsze zdobycze techniki, które w połączeniu z wysokim stopniem profesjonalizmu naszych lektorów zapewni Klientom najskuteczniejszą naukę języka obcego w naszej siedzibie w Świdniku. Zakupiony przez nas sprzęt daje szereg możliwości wsparcia procesu nauczania w zakresie zarówno sprawności receptywnych:

  • czytanie
  • słuchanie

jak również produktywnych:

  • mówienie
  • pisanie

Cały proces nauczania zyska nową jakość i przyczyni się nie tylko do lepszego przyswojenia wiedzy, ale także do wzrostu motywacji do nauki szczególnie wśród dzieci i młodzieży.